Martial Arts Center
Martial Arts Center in Dilsen, Belgium
Martial Arts Center is a dedicated martial arts school on Sportlaan in Dilsen. Place type: Martial Arts School. Use the profile to check the location before making any plans. If you are comparing venues in the area, the address and type give you a first basis for doing so. Check the venue for anything specific.
Over
Martial Arts Center
- Plekken om te sporten
- Vechtsportschool
Training en voorzieningen bij Martial Arts Center
Activiteiten
Train op jouw manier
- Vechtsporten
- Boksen
Apparatuur
Alles voor je training
- Boksmateriaal
Meer dan trainen
- Sporthal
Plan je bezoek
- Betalen per bezoek
- Lesreservering
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
- Introductiesessie
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Wedstrijdsporters
Hoe Martial Arts Center zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sporthal50%
50% van de sportscholen in België
- Betalen per bezoek53%
53% van de sportscholen in België
- Lesreservering75%
75% van de sportscholen in België
- Groepslessen96%
96% van de sportscholen in België
- Introductiesessie34%
34% van de sportscholen in België
- Boksmateriaal11%
11% van de sportscholen in België
