Tennisclub Koksijde

Tennisclub Koksijde in Koksijde, Belgium

Tennisclub Koksijde is a tennis venue on Zeelaan in the coastal municipality of Koksijde. Tennisclub Koksijde is situated at Zeelaan 72 in Koksijde, West Flanders. Place type: Tennis Centre. Nothing beyond the listed facts is shown, so check specifics with the venue. Details are limited to what is listed.

Over

Tennisclub Koksijde

Plekken om te sporten
Tenniscentrum

Training en voorzieningen bij Tennisclub Koksijde

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers
  • Douches

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters

Hoe Tennisclub Koksijde zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan50%

    50% van de sportscholen in Koksijde

  • Kleedkamers83%

    83% van de sportscholen in Koksijde

  • Douches83%

    83% van de sportscholen in Koksijde

  • Lidmaatschap67%

    67% van de sportscholen in Koksijde

  • Betalen per bezoek100%

    100% van de sportscholen in Koksijde

  • Lesreservering100%

    100% van de sportscholen in Koksijde

Belgium placesOpen a profile for a place in BelgiumWork through the list of places in Belgium and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.