Tennisclub Koksijde
Tennisclub Koksijde in Koksijde, Belgium
Tennisclub Koksijde is a tennis venue on Zeelaan in the coastal municipality of Koksijde. Tennisclub Koksijde is situated at Zeelaan 72 in Koksijde, West Flanders. Place type: Tennis Centre. Nothing beyond the listed facts is shown, so check specifics with the venue. Details are limited to what is listed.
Over
Tennisclub Koksijde
- Plekken om te sporten
- Tenniscentrum
Training en voorzieningen bij Tennisclub Koksijde
Activiteiten
Train op jouw manier
- Racketsporten
Meer dan trainen
- Sportveld of -baan
- Kleedkamers
- Douches
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Betalen per bezoek
- Lesreservering
- Omgeving
- Binnen en buiten
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
- Introductiesessie
- Materiaalverhuur
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters
Hoe Tennisclub Koksijde zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sportveld of -baan50%
50% van de sportscholen in Koksijde
- Kleedkamers83%
83% van de sportscholen in Koksijde
- Douches83%
83% van de sportscholen in Koksijde
- Lidmaatschap67%
67% van de sportscholen in Koksijde
- Betalen per bezoek100%
100% van de sportscholen in Koksijde
- Lesreservering100%
100% van de sportscholen in Koksijde
