Brande Hallen

Sportcentrum Brande Hallen

Brande Hallen is een belangrijk indoor sportfaciliteit gelegen in Brande, Denemarken, dat een breed scala aan sport- en activiteitsmogelijkheden biedt. Het complex beschikt over 16 badmintonvelden, twee padelvelden en twee squashbanen, naast flexibele ruimtes die geschikt zijn voor handbal, voetbal, volleybal, basketbal, gymnastiek en dans. Deze uitgebreide locatie organiseert ook gemeenschapsevenementen en toernooien, waardoor het een centrale hub is voor lokale sport en recreatie.

Over

Brande Hallen

Onderdeel van het complex van Brande Hallerne met drie hallen, met banen en velden voor badminton, handbal, voetbal, padel en squash, plus flexibel gebruik voor evenementen.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Brande Hallen

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Zwemmen
  • Aquafitness
  • Dans
  • Racketsporten

Apparatuur

Alles voor je training

  • Krachtapparaten
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Zwembad
  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Zwembadlift

Over · Brande Hallen

Brande Hallen maakt deel uit van een omvangrijk indoor-sportcomplex aan de Ågade in Brande. In de drie moderne hallen biedt Brande Hallerne 16 badmintonbanen, twee padelbanen en twee squashbanen, plus ruimte die is ingericht voor handbal en voetbal. Ook volleybal, basketbal, tennis, gymnastiek en dans zijn mogelijk, en de hallen organiseren toernooien en grotere gemeenschapsevenementen.

Hoe Brande Hallen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone26%

    26% van de sportscholen in Denemarken

  • Groepsleszaal42%

    42% van de sportscholen in Denemarken

  • Zwembad18%

    18% van de sportscholen in Denemarken

  • Sporthal54%

    54% van de sportscholen in Denemarken

  • Sportveld of -baan58%

    58% van de sportscholen in Denemarken

  • Sauna15%

    15% van de sportscholen in Denemarken

Meer in Denemarken

Andere sportscholen en oefenfaciliteiten in Denemarken

Bekijk andere plekken om te sporten in hetzelfde land

Na uw bezoek aan Brande Hallen, bekijk andere sportcentra, sportscholen en studio's die beschikbaar zijn in heel Denemarken.

Locaties in DenemarkenKies een sportlocatie in DenemarkenOpen een afzonderlijk locatieprofiel voor meer specifieke informatie of verfijn de lijst met locaties in Denemarken op stad of soort plek om gerichter te zoeken.