Hjortsvang Stadion

Hjortsvang Stadion, Hjortsvang, Denemarken

Hjortsvang Stadion is een sportlocatie in de buitenlucht aan Borgergade in het dorp Hjortsvang, Denemarken. Dit stadion wordt voornamelijk gebruikt voor geplande buitensporten en gemeenschapsactiviteiten en beschikt over een voetbalveld met natuurgras. Het dient als lokaal centrum voor georganiseerde sportevenementen in het postcodegebied 7160. Ontdek de details van deze sportfaciliteit voor de gemeenschap.

Over

Hjortsvang Stadion

Een lokaal stadion aan de Borgergade in Hjortsvang voor geplande buitensport en activiteiten voor de gemeenschap.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Hjortsvang Stadion

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Buiten

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Wedstrijdsporters

Over · Hjortsvang Stadion

Hjortsvang Stadion is een buitensportlocatie in het dorp Hjortsvang. De naam van het stadion wijst op georganiseerde veldsportactiviteiten. Het stadion ligt aan de Borgergade in het postcodegebied 7160.

Hoe Hjortsvang Stadion zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Lidmaatschap88%

    88% van de sportscholen in Denemarken

  • Lesreservering90%

    90% van de sportscholen in Denemarken

  • Groepslessen93%

    93% van de sportscholen in Denemarken

Locaties in DenemarkenKies een sportlocatie in DenemarkenOpen een afzonderlijk locatieprofiel voor meer specifieke informatie of verfijn de lijst met locaties in Denemarken op stad of soort plek om gerichter te zoeken.