Hjortsvang Stadion, Hjortsvang, Denemarken
Hjortsvang Stadion is een sportlocatie in de buitenlucht aan Borgergade in het dorp Hjortsvang, Denemarken. Dit stadion wordt voornamelijk gebruikt voor geplande buitensporten en gemeenschapsactiviteiten en beschikt over een voetbalveld met natuurgras. Het dient als lokaal centrum voor georganiseerde sportevenementen in het postcodegebied 7160. Ontdek de details van deze sportfaciliteit voor de gemeenschap.
Over
Hjortsvang Stadion
Een lokaal stadion aan de Borgergade in Hjortsvang voor geplande buitensport en activiteiten voor de gemeenschap.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Hjortsvang Stadion
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Lesreservering
- Omgeving
- Buiten
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Volwassenen · Kinderen · Wedstrijdsporters
Over · Hjortsvang Stadion
Hjortsvang Stadion is een buitensportlocatie in het dorp Hjortsvang. De naam van het stadion wijst op georganiseerde veldsportactiviteiten. Het stadion ligt aan de Borgergade in het postcodegebied 7160.
Hoe Hjortsvang Stadion zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Lidmaatschap88%
88% van de sportscholen in Denemarken
- Lesreservering90%
90% van de sportscholen in Denemarken
- Groepslessen93%
93% van de sportscholen in Denemarken
