Høng Hallen

Sportcentrum Høng Hallen, Høng

Høng Hallen is een veelzijdig sportcentrum aan de Rosenvænget in Høng, Denemarken, dat boekbare binnenruimtes biedt voor georganiseerde sportactiviteiten, trainingen en gemeenschapsevenementen. De locatie is uitgerust om een verscheidenheid aan sporten en evenementen te organiseren, met faciliteiten zoals een handbalveld en een gravel voetbalveld. Ontdek feitelijke details over deze lokale sportfaciliteit.

Over

Høng Hallen

Een gemeentelijk sportcentrum aan de Rosenvænget in Høng, met binnenruimte voor georganiseerde sport en lokale boekingen.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Høng Hallen

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Groepsfitness
  • Vechtsporten
  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal
  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers
  • Douches

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters

Over · Høng Hallen

Høng Hallen is een gedeelde indooraccommodatie voor activiteiten in Høng. Het centrum biedt via de boekingskalender ruimte voor wisselende sporten, trainingen en gebruik door de gemeenschap. Het bevindt zich aan de Rosenvænget in het postcodegebied 4270.

Hoe Høng Hallen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal42%

    42% van de sportscholen in Denemarken

  • Sporthal54%

    54% van de sportscholen in Denemarken

  • Sportveld of -baan58%

    58% van de sportscholen in Denemarken

  • Kleedkamers75%

    75% van de sportscholen in Denemarken

  • Douches66%

    66% van de sportscholen in Denemarken

  • Lidmaatschap88%

    88% van de sportscholen in Denemarken

Locaties in DenemarkenKies een sportlocatie in DenemarkenOpen een afzonderlijk locatieprofiel voor meer specifieke informatie of verfijn de lijst met locaties in Denemarken op stad of soort plek om gerichter te zoeken.