Sportcentrum Høng Hallen, Høng
Høng Hallen is een veelzijdig sportcentrum aan de Rosenvænget in Høng, Denemarken, dat boekbare binnenruimtes biedt voor georganiseerde sportactiviteiten, trainingen en gemeenschapsevenementen. De locatie is uitgerust om een verscheidenheid aan sporten en evenementen te organiseren, met faciliteiten zoals een handbalveld en een gravel voetbalveld. Ontdek feitelijke details over deze lokale sportfaciliteit.
Over
Høng Hallen
Een gemeentelijk sportcentrum aan de Rosenvænget in Høng, met binnenruimte voor georganiseerde sport en lokale boekingen.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Høng Hallen
Activiteiten
Train op jouw manier
- Groepsfitness
- Vechtsporten
- Racketsporten
Meer dan trainen
- Groepsleszaal
- Sporthal
- Sportveld of -baan
- Kleedkamers
- Douches
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Proefbezoek
- Lesreservering
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Binnen en buiten
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
- Introductiesessie
- Materiaalverhuur
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters
Over · Høng Hallen
Høng Hallen is een gedeelde indooraccommodatie voor activiteiten in Høng. Het centrum biedt via de boekingskalender ruimte voor wisselende sporten, trainingen en gebruik door de gemeenschap. Het bevindt zich aan de Rosenvænget in het postcodegebied 4270.
Hoe Høng Hallen zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Groepsleszaal42%
42% van de sportscholen in Denemarken
- Sporthal54%
54% van de sportscholen in Denemarken
- Sportveld of -baan58%
58% van de sportscholen in Denemarken
- Kleedkamers75%
75% van de sportscholen in Denemarken
- Douches66%
66% van de sportscholen in Denemarken
- Lidmaatschap88%
88% van de sportscholen in Denemarken
