Mou GoKart

Mou GoKart in Mou, Denemarken

Mou GoKart biedt een spannende outdoor karting-ervaring op zijn 640 meter lange baan, gelegen in Mou, Denemarken. Dit sportcentrum, opgericht in 1964, beschikt over karts die snelheden tot 80 km/u kunnen bereiken, geschikt voor deelnemers vanaf 7 jaar. Het is een geweldige locatie voor bedrijfsevenementen, familiebijeenkomsten en feesten, met een café en zitplaatsen voor toeschouwers.

Over

Mou GoKart

Mou GoKart biedt een outdoor-kartervaring op een 640 meter lange baan, met karts die snelheden tot 80 km/u bereiken en geschikt zijn voor bezoekers vanaf 7 jaar.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Mou GoKart

Meer dan trainen

  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters

Over · Mou GoKart

Mou GoKart, opgericht in 1964, biedt in Mou, Denemarken, een 640 meter lange outdoor-kartbaan met karts die worden aangedreven door Honda GX270-motoren en snelheden tot 80 km/u kunnen bereiken. De locatie is toegankelijk voor deelnemers vanaf 7 jaar en organiseert verschillende evenementen, waaronder bedrijfsbijeenkomsten, familiebijeenkomsten en feestelijke gelegenheden. Er zijn verschillende raceformats en een café met eten en drinken, evenals toeschouwerszones.

organisaties

  • Mou Gokart ApSExploitantPrimair

Hoe Mou GoKart zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Parkeergelegenheid74%

    74% van de sportscholen in Denemarken

  • Lidmaatschap88%

    88% van de sportscholen in Denemarken

  • Betalen per bezoek58%

    58% van de sportscholen in Denemarken

  • Lesreservering90%

    90% van de sportscholen in Denemarken

  • Vrij toegankelijke sessies78%

    78% van de sportscholen in Denemarken

  • Introductiesessie80%

    80% van de sportscholen in Denemarken

Andere locaties in Denemarken

Andere sportcentra en sportlocaties in Denemarken

Bekijk andere plekken om te sporten in hetzelfde land.

Na uw bezoek aan Mou GoKart kunt u andere sportcentra en sportfaciliteiten in Denemarken verkennen.

Locaties in DenemarkenKies een sportlocatie in DenemarkenOpen een afzonderlijk locatieprofiel voor meer specifieke informatie of verfijn de lijst met locaties in Denemarken op stad of soort plek om gerichter te zoeken.