Rougsø Cross Club

Rougsø Cross Club in Denemarken

Rougsø Cross Club is een gespecialiseerde motorsportlocatie gelegen aan Ørsted Kærvej, nabij Ørsted, Denemarken. Deze toegewijde locatie biedt specifiek terrein en baanfaciliteiten op maat voor motorcrossactiviteiten, en biedt een unieke omgeving voor off-road motorliefhebbers, weg van conventionele sportvelden en hallen. Ontdek het unieke aanbod van deze op motorsport gerichte locatie.

Over

Rougsø Cross Club

Een motorcrossclub aan de Ørsted Kærvej met speciaal terrein voor offroad-motoractiviteiten nabij Ørsted.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Rougsø Cross Club

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Rougsø Cross Club

Rougsø Cross Club is een gespecialiseerde motorsportlocatie waar het terrein, het parcours en de veiligheidsregels belangrijker zijn dan de voorzieningen van een gewone sportschool. De locatie aan de Ørsted Kærvej biedt ruimte voor motorcrossactiviteiten, weg van traditionele sportvelden en sporthallen.

Hoe Rougsø Cross Club zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan58%

    58% van de sportscholen in Denemarken

  • Parkeergelegenheid74%

    74% van de sportscholen in Denemarken

  • Lidmaatschap88%

    88% van de sportscholen in Denemarken

  • Lesreservering90%

    90% van de sportscholen in Denemarken

  • Vrij toegankelijke sessies78%

    78% van de sportscholen in Denemarken

  • Groepslessen93%

    93% van de sportscholen in Denemarken

Locaties in DenemarkenKies een sportlocatie in DenemarkenOpen een afzonderlijk locatieprofiel voor meer specifieke informatie of verfijn de lijst met locaties in Denemarken op stad of soort plek om gerichter te zoeken.