Rougsø Cross Club in Denemarken
Rougsø Cross Club is een gespecialiseerde motorsportlocatie gelegen aan Ørsted Kærvej, nabij Ørsted, Denemarken. Deze toegewijde locatie biedt specifiek terrein en baanfaciliteiten op maat voor motorcrossactiviteiten, en biedt een unieke omgeving voor off-road motorliefhebbers, weg van conventionele sportvelden en hallen. Ontdek het unieke aanbod van deze op motorsport gerichte locatie.
Over
Rougsø Cross Club
Een motorcrossclub aan de Ørsted Kærvej met speciaal terrein voor offroad-motoractiviteiten nabij Ørsted.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Rougsø Cross Club
Meer dan trainen
- Sportveld of -baan
- Parkeergelegenheid
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Lesreservering
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Buiten
- Personeel
- Op bepaalde tijden bemand
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
- Introductiesessie
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Wedstrijdsporters
Over · Rougsø Cross Club
Rougsø Cross Club is een gespecialiseerde motorsportlocatie waar het terrein, het parcours en de veiligheidsregels belangrijker zijn dan de voorzieningen van een gewone sportschool. De locatie aan de Ørsted Kærvej biedt ruimte voor motorcrossactiviteiten, weg van traditionele sportvelden en sporthallen.
Hoe Rougsø Cross Club zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sportveld of -baan58%
58% van de sportscholen in Denemarken
- Parkeergelegenheid74%
74% van de sportscholen in Denemarken
- Lidmaatschap88%
88% van de sportscholen in Denemarken
- Lesreservering90%
90% van de sportscholen in Denemarken
- Vrij toegankelijke sessies78%
78% van de sportscholen in Denemarken
- Groepslessen93%
93% van de sportscholen in Denemarken
