Svømmehallen

Svømmehallen in Brædstrup, Denemarken

Svømmehallen is een openbare zwemfaciliteit in Brædstrup, Denemarken, met een 25-meterbad en een warmwaterbad voor zwemmen, fitness en gezinsactiviteiten. Als onderdeel van het Brædstrup Hallerne-complex biedt het aquatische opties voor alle leeftijden. Bekijk details over dit zwembad en sportcentrum.

Over

Zwembad

Het Zwembad in Brædstrup beschikt over een 25-meterzwembad en een warmwaterbad voor zwemmen, fitness en gezinsactiviteiten.

Plekken om te sporten
SportcentrumZwembad

Training en voorzieningen bij Zwembad

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen
  • Aquafitness

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Over · Zwembad

Het Zwembad in Brædstrup is een openbaar zwembad dat deel uitmaakt van het complex Brædstrup Hallerne. Het beschikt over een 25-meterzwembad en een apart warmwaterbad, geschikt voor uiteenlopende activiteiten voor alle leeftijden. De accommodatie bevindt zich aan Rådhusgade 1-3 en is toegankelijk voor openbaar gebruik.

Hoe Zwembad zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad60%

    60% van de sportscholen in Brædstrup

  • Sauna20%

    20% van de sportscholen in Brædstrup

  • Stoombad60%

    60% van de sportscholen in Brædstrup

  • Kleedkamers100%

    100% van de sportscholen in Brædstrup

  • Douches80%

    80% van de sportscholen in Brædstrup

  • Kluisjes60%

    60% van de sportscholen in Brædstrup

Andere plekken

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Denemarken

Bekijk andere beschikbare sportlocaties in Denemarken.

Na het bekijken van Svømmehallen, ontdek andere sportcentra en zwembaden in heel Denemarken. Deze lijst toont aanvullende plekken om te sporten in het land.

Locaties in DenemarkenKies een sportlocatie in DenemarkenOpen een afzonderlijk locatieprofiel voor meer specifieke informatie of verfijn de lijst met locaties in Denemarken op stad of soort plek om gerichter te zoeken.