Tranebjerg Idrætscenter

Tranebjerg Idrætscenter in Tranebjerg, Denemarken

Tranebjerg Idrætscenter fungeert als een centraal punt voor fysieke activiteit in Tranebjerg, Denemarken, en biedt een veelzijdige binnenruimte voor georganiseerde sporten, gemeenschapsevenementen en algemene lichaamsbeweging. Deze multifunctionele locatie ondersteunt een verscheidenheid aan activiteiten, van clubtrainingen en -wedstrijden tot fitnesstrainingen en lokale boekingen, en zorgt zo voor jaarrond betrokkenheid van de eilandgemeenschap.

Over

Tranebjerg Idrætscenter

Een centraal gelegen sportaccommodatie op Samsø in Tranebjerg, met binnenruimte voor georganiseerde sport en het gemeenschapsleven op het eiland.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Tranebjerg Idrætscenter

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Groepsfitness
  • Racketsporten

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Cardioapparaten

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal
  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Wedstrijdsporters

Over · Tranebjerg Idrætscenter

Tranebjerg Idrætscenter biedt de hoofdplaats van Samsø het hele jaar door ruimte voor lichaamsbeweging. Het gebouw is geschikt voor trainingen van verenigingen, wedstrijden en lokale reserveringen, zonder dat één sport de programmering bepaalt.

Hoe Tranebjerg Idrætscenter zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal42%

    42% van de sportscholen in Denemarken

  • Sporthal54%

    54% van de sportscholen in Denemarken

  • Sportveld of -baan58%

    58% van de sportscholen in Denemarken

  • Kleedkamers75%

    75% van de sportscholen in Denemarken

  • Douches66%

    66% van de sportscholen in Denemarken

  • Kluisjes37%

    37% van de sportscholen in Denemarken

Andere plekken in Denemarken

Andere sportcentra en sportgelegenheden in Denemarken

Bekijk meer fitnesscentra en sportfaciliteiten in heel Denemarken.

Na het bekijken van Tranebjerg Idrætscenter kunt u andere sportcentra en sportgelegenheden in heel Denemarken verkennen.

Locaties in DenemarkenKies een sportlocatie in DenemarkenOpen een afzonderlijk locatieprofiel voor meer specifieke informatie of verfijn de lijst met locaties in Denemarken op stad of soort plek om gerichter te zoeken.