Vestjysk Hjorteskydebane

Vestjysk Hjorteskydebane in Ulfborg, Denemarken

Vestjysk Hjorteskydebane is een toegewijd sportcentrum in Ulfborg, Denemarken, aangesloten bij de Deense Schuttersbond. De locatie promoot voornamelijk kleiduifschieten met bewegende doelen en biedt activiteiten gericht op het verbeteren van geweer schietvaardigheden. Ontdek deze unieke faciliteit voor gerichte schietsporten.

Over

Vestjysk Hjorteskydebane

Vestjysk Hjorteskydebane in Ulfborg, Denemarken, is een sportcentrum dat zich richt op het bevorderen van kleiduivenschieten en het verbeteren van geweerschietvaardigheden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Vestjysk Hjorteskydebane

Meer dan trainen

  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Wedstrijdsporters

Over · Vestjysk Hjorteskydebane

Vestjysk Hjorteskydebane, gevestigd in Ulfborg, Denemarken, is een zelfstandige vereniging die valt onder de Deense Schietsportbond. Het belangrijkste doel van de locatie is het bevorderen van de kleiduivenschietsport met bewegende doelen. Dit omvat verschillende activiteiten die zijn ontworpen om de kennis en vaardigheid van deelnemers in het geweerschieten te verbeteren.

Hoe Vestjysk Hjorteskydebane zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Parkeergelegenheid74%

    74% van de sportscholen in Denemarken

  • Lidmaatschap88%

    88% van de sportscholen in Denemarken

  • Betalen per bezoek58%

    58% van de sportscholen in Denemarken

  • Proefbezoek58%

    58% van de sportscholen in Denemarken

  • Lesreservering90%

    90% van de sportscholen in Denemarken

  • Vrij toegankelijke sessies78%

    78% van de sportscholen in Denemarken

Andere locaties in Denemarken

Andere sportcentra en fitnesslocaties in Denemarken

Bekijk andere plekken om te sporten in Denemarken, geen aanbevelingen.

Na uw bezoek aan Vestjysk Hjorteskydebane kunt u andere sportcentra en fitnessfaciliteiten in heel Denemarken verkennen.

Locaties in DenemarkenKies een sportlocatie in DenemarkenOpen een afzonderlijk locatieprofiel voor meer specifieke informatie of verfijn de lijst met locaties in Denemarken op stad of soort plek om gerichter te zoeken.