Astrid-Lindgren-Schule

Astrid-Lindgren-Schule – Frankfurt

Astrid-Lindgren-Schule is a city-operated school sports site on Platenstraße in Frankfurt am Main. It counts as a sports centre in the listings. You can find the venue at Platenstraße 73, 60431 Frankfurt. The listing is meant for finding the place and checking its basic facts rather than describing everything it offers. Details are limited to what is listed.

Over

Astrid-Lindgren-Schule

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Astrid-Lindgren-Schule

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Groepsfitness
  • Vechtsporten

Meer dan trainen

  • Sporthal

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen

organisaties

  • Stadt Frankfurt am MainExploitantPrimair

Hoe Astrid-Lindgren-Schule zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal57%

    57% van de sportscholen in Frankfurt

  • Lidmaatschap50%

    50% van de sportscholen in Frankfurt

  • Proefbezoek36%

    36% van de sportscholen in Frankfurt

  • Lesreservering64%

    64% van de sportscholen in Frankfurt

  • Groepslessen100%

    100% van de sportscholen in Frankfurt

  • Introductiesessie10%

    10% van de sportscholen in Frankfurt

Plekken buiten Frankfurt

Behalve Astrid-Lindgren-Schule, plekken voor sport en beweging in heel Duitsland

Andere plekken in heel Duitsland, zonder rangschikking

Astrid-Lindgren-Schule in Frankfurt is een sportcentrum, en de lijst met plekken voor Duitsland is de manier om andere plekken om te sporten door te nemen, elk met een eigen profiel.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.