Bootshaus am Werdersee

Bootshaus am Werdersee: Venue Profile, Bremen

Bootshaus am Werdersee is a watersports centre beside Bremen's Werdersee. Place type: Sports Centre. You can find the venue at Böschungsweg, 28201 Bremen. The details shown are those available for the venue at the moment. The profile brings the address and the available details together in one place, which makes comparing venues easier. Check the venue for anything specific.

Over

Bootshaus am Werdersee

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Bootshaus am Werdersee

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Studenten

Hoe Bootshaus am Werdersee zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Lidmaatschap89%

    89% van de sportscholen in Bremen

  • Lesreservering44%

    44% van de sportscholen in Bremen

  • Groepslessen95%

    95% van de sportscholen in Bremen

  • Introductiesessie18%

    18% van de sportscholen in Bremen

  • Materiaalverhuur14%

    14% van de sportscholen in Bremen

Meer om te bekijken

Meer sportscholen en sportvoorzieningen in Duitsland, buiten Bootshaus am Werdersee

Andere plekken in heel Duitsland – zonder favorieten

De lijst met plekken voor Duitsland heeft een profiel voor Bootshaus am Werdersee en voor veel andere plekken om te sporten. Open een andere plek om het adres te zien en wat ervan bekend is.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.