Boxverein Bavaria Landshut – Boxing Gym in Landshut
Boxverein Bavaria Landshut is a dedicated boxing gym on Liesl-Karlstadt-Weg. Place type: Boxing Gym. Located at Liesl-Karlstadt-Weg 3, 84036 Landshut. Nothing beyond the listed facts is shown, so check specifics with the venue. Opening times, costs and services are not covered here, so it is worth asking the venue about those directly. Information is limited to the listing.
Over
Boxverein Bavaria Landshut
- Plekken om te sporten
- Boksschool
Training en voorzieningen bij Boxverein Bavaria Landshut
Activiteiten
Train op jouw manier
- Krachttraining
- Cardiotraining
- Groepsfitness
- Boksen
Apparatuur
Alles voor je training
- Boksmateriaal
Meer dan trainen
- Sporthal
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Proefbezoek
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Vrouwen · Wedstrijdsporters
Toegang en toegankelijkheid
- Drempelvrije ingang
Hoe Boxverein Bavaria Landshut zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sporthal49%
49% van de sportscholen in Duitsland
- Lidmaatschap72%
72% van de sportscholen in Duitsland
- Proefbezoek32%
32% van de sportscholen in Duitsland
- Groepslessen94%
94% van de sportscholen in Duitsland
- Boksmateriaal15%
15% van de sportscholen in Duitsland
