CrossFit Erfurt

CrossFit Erfurt, Erfurt

CrossFit Erfurt is a branded training centre on An der Lache in Erfurt. Venue kind: sports centre. You can find the venue at An der Lache 26, 99086 Erfurt. Open the profile to see the address and whatever else is listed. The listing is meant for finding the place and checking its basic facts rather than describing everything it offers. Details are limited to what is listed.

Over

CrossFit Erfurt

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij CrossFit Erfurt

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Pilates

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Olympisch gewichthefmateriaal
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Roeimachines

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Hoe CrossFit Erfurt zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone10%

    10% van de sportscholen in Erfurt

  • Lidmaatschap76%

    76% van de sportscholen in Erfurt

  • Dagpas24%

    24% van de sportscholen in Erfurt

  • Betalen per bezoek43%

    43% van de sportscholen in Erfurt

  • Proefbezoek33%

    33% van de sportscholen in Erfurt

  • Lesreservering43%

    43% van de sportscholen in Erfurt

Duitsland: meer plekken

Los van CrossFit Erfurt: plekken voor sport en beweging in heel Duitsland

Andere plekken in heel Duitsland, geen favorieten onder hen

Na CrossFit Erfurt in Thüringen laat de lijst met plekken voor Duitsland je andere sportscholen en plekken om te sporten bekijken, elk met een eigen profiel.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.