Große Jahnhalle

Große Jahnhalle, Göttingen

Große Jahnhalle is an indoor sports hall in Göttingen. The hall stands at Bürgerstraße 38 in Göttingen. It counts as a sports centre in the listings. It helps to check the address on the profile before you set out. The listing is meant for finding the place and checking its basic facts rather than describing everything it offers. Information is limited to the listing.

Training en voorzieningen bij Große Jahnhalle

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Vechtsporten

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Proefbezoek
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Wedstrijdsporters

Hoe Große Jahnhalle zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal62%

    62% van de sportscholen in Göttingen

  • Sportveld of -baan64%

    64% van de sportscholen in Göttingen

  • Lidmaatschap82%

    82% van de sportscholen in Göttingen

  • Proefbezoek42%

    42% van de sportscholen in Göttingen

  • Groepslessen92%

    92% van de sportscholen in Göttingen

  • Introductiesessie10%

    10% van de sportscholen in Göttingen

Plekken in heel Duitsland

Na Große Jahnhalle in Nedersaksen: andere sportscholen en plekken om te sporten in heel Duitsland

Een langere lijst met plekken om te sporten in Duitsland – ongerangschikt en niet gepromoot

Het profiel van Große Jahnhalle in Göttingen is er één van velen; de lijst met plekken voor Duitsland toont de andere plekken, naast elkaar en ongerangschikt.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.