Große Lagune

Große Lagune – Euskirchen

Große Lagune is a lagoon-style swimming facility in Euskirchen. The pool lies on Thermenallee in Euskirchen. It counts as a swimming pool in the listings. Open the profile to see the address and whatever else is listed. The listing is meant for finding the place and checking its basic facts rather than describing everything it offers. The profile keeps the facts together.

Over

Große Lagune

Plekken om te sporten
Zwembad

Training en voorzieningen bij Große Lagune

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen

Meer dan trainen

  • Zwembad

Plan je bezoek

  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen

Toegang en toegankelijkheid

  • Zwembadlift

Hoe Große Lagune zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad100%

    100% van de sportscholen in Euskirchen

  • Dagpas67%

    67% van de sportscholen in Euskirchen

  • Betalen per bezoek87%

    87% van de sportscholen in Euskirchen

  • Vrij toegankelijke sessies40%

    40% van de sportscholen in Euskirchen

Rest van Duitsland

Meer van Duitsland om te ontdekken na Große Lagune

Andere plekken in Duitsland, niet alleen in Euskirchen – ongerangschikt en niet gepromoot

Große Lagune is maar een klein deel van wat voor Duitsland vermeld staat. Profielen hebben dezelfde opzet, zodat het adres en de gegevens makkelijk te vinden zijn.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.