Gymnastikhalle Fischbach

Gymnastikhalle Fischbach (Friedrichshafen)

Gymnastikhalle Fischbach is an indoor exercise hall in Friedrichshafen. You can find the venue at Hansjakobstraße, 88048 Friedrichshafen. Compare it with other venues in the area before you decide where to go. Opening times, costs and services are not covered here, so it is worth asking the venue about those directly. Details are limited to what is listed.

Training en voorzieningen bij Gymnastikhalle Fischbach

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Vechtsporten
  • Dans

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal
  • Sporthal

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Vrouwen

Hoe Gymnastikhalle Fischbach zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal27%

    27% van de sportscholen in Friedrichshafen

  • Sporthal57%

    57% van de sportscholen in Friedrichshafen

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Friedrichshafen

  • Lesreservering55%

    55% van de sportscholen in Friedrichshafen

  • Groepslessen91%

    91% van de sportscholen in Friedrichshafen

Andere plekken in Duitsland

Behalve Gymnastikhalle Fischbach: meer sportscholen en sportvoorzieningen in Duitsland

Andere plekken in Duitsland, niet alleen in Friedrichshafen (ongerangschikt en niet gepromoot)

De lijst met plekken voor Duitsland is de volgende stap na Gymnastikhalle Fischbach, met andere plekken om te sporten naast elkaar vermeld en zonder aanbevelingen.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.