KJC

KJC: Venue Profile, Brühlstraße, Ravensburg

KJC is an organised sports and activity venue in Ravensburg. KJC provides a setting for training, exercise and organised physical activity in Ravensburg. You will find it under sports centres. The street address is Brühlstraße, 88212 Ravensburg. Compare it with other venues in the area before you decide where to go. The profile brings the address and the available details together in one place, which makes comparing venues easier. Information is limited to the listing.

Training en voorzieningen bij KJC

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Vechtsporten
  • Boksen
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen
  • Roeimachines
  • Crosstrainers

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Indoorcyclingzaal
  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie
  • Kinderopvang
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Hoe KJC zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone20%

    20% van de sportscholen in Ravensburg

  • Groepsleszaal30%

    30% van de sportscholen in Ravensburg

  • Indoorcyclingzaal10%

    10% van de sportscholen in Ravensburg

  • Sporthal50%

    50% van de sportscholen in Ravensburg

  • Sportveld of -baan65%

    65% van de sportscholen in Ravensburg

  • Sauna15%

    15% van de sportscholen in Ravensburg

Duitsland: meer plekken

Buiten Ravensburg: andere sportscholen en plekken om te sporten in heel Duitsland

Andere vermelde plekken in Duitsland (zonder ranglijsten of favorieten)

Wil je meer zien dan KJC (Brühlstraße), open dan de lijst met plekken voor Duitsland, waar elke plek een profiel heeft met adres en vermelde gegevens.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.