Lächle Meer

Lächle Meer: Venue Profile, Rostock

Lächle Meer is a yoga and movement studio in Rostock linked to Janette Scheibe. Lächle Meer provides space for guided yoga, mobility and related mind-body practice in Rostock. Place type: Sports Centre and Yoga Studio. The postal address is Feldstraße 48, 18057 Rostock. Use the profile to check the location before making any plans. Only information that is available for the venue is shown, so check anything important with the venue itself. Details are limited to what is listed.

Training en voorzieningen bij Lächle Meer

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Yoga

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Vrouwen · Revalidatie

organisaties

  • Janette ScheibeExploitantPrimair

Hoe Lächle Meer zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal38%

    38% van de sportscholen in Rostock

  • Betalen per bezoek41%

    41% van de sportscholen in Rostock

  • Lesreservering78%

    78% van de sportscholen in Rostock

  • Groepslessen88%

    88% van de sportscholen in Rostock

  • Personal training31%

    31% van de sportscholen in Rostock

Bekijk Duitsland

Verder kijken dan Lächle Meer: plekken om te sporten in Duitsland

Geen enkele boven een andere geplaatst: andere vermelde plekken in Mecklenburg-Voor-Pommeren en in de rest van Duitsland

Lächle Meer staat vermeld voor sport in Rostock, en in Duitsland staan ook veel andere plekken om te sporten vermeld. Loop de andere plekken in je eigen tempo door, profiel voor profiel.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.