Sporthalle staatliche Berufsschule II

Sporthalle staatliche Berufsschule II – Traunstein

Located at Parzingerstraße in Traunstein, Sporthalle staatliche Berufsschule II is a school-associated indoor sports venue. The listing covers it as a sports centre. Use the profile to check the location before making any plans. If you are comparing venues in the area, the address and type give you a first basis for doing so. Ask the venue about anything not shown.

Over

Sporthalle staatliche Berufsschule II

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Sporthalle staatliche Berufsschule II

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Dans
  • Klimmen
  • Vechtsporten
  • Racketsporten

Apparatuur

Alles voor je training

  • Functioneel trainingsmateriaal

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Proefbezoek
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Senioren · Studenten

Hoe Sporthalle staatliche Berufsschule II zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal58%

    58% van de sportscholen in Traunstein

  • Sportveld of -baan63%

    63% van de sportscholen in Traunstein

  • Lidmaatschap85%

    85% van de sportscholen in Traunstein

  • Proefbezoek35%

    35% van de sportscholen in Traunstein

  • Groepslessen95%

    95% van de sportscholen in Traunstein

  • Functioneel trainingsmateriaal67%

    67% van de sportscholen in Duitsland

Plekken in Duitsland

Naast Sporthalle staatliche Berufsschule II: de bredere lijst van plekken om te sporten in Duitsland

Meer sportscholen en plekken om te sporten in Duitsland (een neutrale lijst)

Je bekijkt Sporthalle staatliche Berufsschule II, één plek van de vele die vermeld staan voor Duitsland. Open de lijst met plekken om te zien waar elke plek ligt en wat ervan bekend is.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.