Team Ronin
Team Ronin in Göttingen, Germany
Team Ronin is a boxing and combat-sports gym in Göttingen, with its address at Allerstraße 31. Venue kind: boxing gym and sports centre. Open the profile to see the address and whatever else is listed. Opening times, costs and services are not covered here, so it is worth asking the venue about those directly.
Over
Team Ronin
- Plekken om te sporten
- BoksschoolSportcentrum
Training en voorzieningen bij Team Ronin
Activiteiten
Train op jouw manier
- Krachttraining
- Vechtsporten
- Boksen
Apparatuur
Alles voor je training
- Boksmateriaal
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Proefbezoek
- Lesreservering
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Beginners · Kinderen · Volwassenen · Studenten · Wedstrijdsporters
Hoe Team Ronin zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Lidmaatschap82%
82% van de sportscholen in Göttingen
- Proefbezoek42%
42% van de sportscholen in Göttingen
- Lesreservering42%
42% van de sportscholen in Göttingen
- Groepslessen92%
92% van de sportscholen in Göttingen
- Boksmateriaal20%
20% van de sportscholen in Göttingen
