Turnhalle PJG

Turnhalle PJG – Sports Centre in Bad Neuenahr-Ahrweiler

Located at St.-Pius-Straße in Bad Neuenahr-Ahrweiler, Turnhalle PJG is a local sports hall. Venue kind: sports centre. The profile gathers the address and whatever details are available. If you are comparing venues in the area, the address and type give you a first basis for doing so. Check the venue for anything specific.

Training en voorzieningen bij Turnhalle PJG

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Groepsfitness
  • Dans

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Kinderen · Studenten

Hoe Turnhalle PJG zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal20%

    20% van de sportscholen in Bad Neuenahr-Ahrweiler

  • Sportveld of -baan27%

    27% van de sportscholen in Bad Neuenahr-Ahrweiler

  • Lesreservering71%

    71% van de sportscholen in Bad Neuenahr-Ahrweiler

  • Groepslessen43%

    43% van de sportscholen in Bad Neuenahr-Ahrweiler

Andere sportscholen en locaties

Van Rijnland-Palts door heel Duitsland: andere plekken om te sporten

Andere plekken om te sporten in Duitsland (ongerangschikt)

Turnhalle PJG is een van de vele plekken om te sporten die voor Duitsland vermeld staan. Bladeren is eenvoudig: open de lijst met plekken, kies een vermelding en lees het profiel.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.