Vereinssporthalle Langebrück

Vereinssporthalle Langebrück – Sports Centre in Dresden

Vereinssporthalle Langebrück is a sports hall, with its address at Dresdner Straße 36a in Dresden. Venue kind: sports centre. Open the profile to see the address and whatever else is listed. Practical details are easiest to confirm with the venue itself before you make plans around it. Facts are shown as they are listed.

Over

Vereinssporthalle Langebrück

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Vereinssporthalle Langebrück

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lesreservering
Omgeving
Binnen

organisaties

  • Turnverein Langebrück e.V.ExploitantPrimair

Hoe Vereinssporthalle Langebrück zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal67%

    67% van de sportscholen in Dresden

  • Sportveld of -baan53%

    53% van de sportscholen in Dresden

  • Lesreservering50%

    50% van de sportscholen in Dresden

Andere sportscholen en locaties

Na Vereinssporthalle Langebrück – andere sportvoorzieningen in heel Duitsland

Meer plekken om door te nemen in heel Duitsland: ongerangschikt

Vereinssporthalle Langebrück (sportcentrum, Dresden) is een van de vele plekken die voor Duitsland vermeld staan. De lijst met plekken is een gids, geen verzameling aanbevelingen.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.