Íþróttahúsið Hellu

Íþróttahúsið Hellu Sports Hall in Hella

Íþróttahúsið Hellu, the sports hall of Hella, stands at Útskálar 4, in the village on the Ytri-Rangá river in South Iceland. The village pool, Sundlaugin Hellu, is at number 5 on the same street, so the hall and pool form a small sports cluster. This profile gives the hall’s address and the details available.

Over

Íþróttahúsið Hellu

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Íþróttahúsið Hellu

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Zwemmen

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Crosstrainers
  • Traploopmachines
  • Indoorfietsen

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Kleedkamers
  • Douches

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen · Senioren

Hoe Íþróttahúsið Hellu zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad59%

    59% van de sportscholen in IJsland

  • Kleedkamers67%

    67% van de sportscholen in IJsland

  • Douches59%

    59% van de sportscholen in IJsland

  • Lidmaatschap51%

    51% van de sportscholen in IJsland

  • Betalen per bezoek71%

    71% van de sportscholen in IJsland

  • Vrij toegankelijke sessies63%

    63% van de sportscholen in IJsland

More in Iceland

More gyms and places to exercise in Iceland

Other places across Iceland, not recommendations

Beyond the Hella sports hall, other listed sports halls, pools and gyms across Iceland can each be opened for their own address and details.

Locaties in IJslandKies een locatie of verfijn je zoekopdrachtOpen een afzonderlijk locatieprofiel in IJsland of verfijn de lijst op stad of soort sportlocatie om je te richten op de locaties die het meest relevant voor je zijn.