A Better Me

A Better Me Sportschool in Leidschendam, Nederland

A Better Me is een sportschool die een omgeving voor fitnesstraining biedt aan de Kastelenring in Leidschendam, Nederland. Ontdek feitelijke details over deze specifieke sportlocatie.

Over

A Better Me

A Better Me is een sportschool aan de Kastelenring in Leidschendam, Nederland.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij A Better Me

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Vechtsporten
  • Boksen

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Kabelstations
  • Power racks
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Boksmateriaal

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Vrouwen · Revalidatie

Over · A Better Me

A Better Me biedt een sportschoolomgeving aan de Kastelenring in Leidschendam, Nederland. De locatie richt zich op dit adres op fitnesstraining.

Hoe A Better Me zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone44%

    44% van de sportscholen in Leidschendam

  • Groepsleszaal56%

    56% van de sportscholen in Leidschendam

  • Betalen per bezoek44%

    44% van de sportscholen in Leidschendam

  • Proefbezoek89%

    89% van de sportscholen in Leidschendam

  • Lesreservering67%

    67% van de sportscholen in Leidschendam

  • Groepslessen89%

    89% van de sportscholen in Leidschendam

Andere locaties

Andere sportscholen en oefenfaciliteiten in Nederland

Meer plekken om te sporten in Nederland.

Na het bekijken van A Better Me, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die beschikbaar zijn in heel Nederland.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.