Basic-Fit Oosterhout

Basic-Fit in Oosterhout, Nederland

Deze pagina biedt details voor de Basic-Fit sportschool aan de Beneluxweg 5 in Oosterhout, Nederland. Ontdek het type locatie en merkgegevens.

Over

Basic-Fit

Basic-Fit biedt een sportschool aan de Beneluxweg 5 in Oosterhout, Nederland.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Basic-Fit

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Boksen
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Olympisch gewichthefmateriaal
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen
  • Roeimachines
  • Crosstrainers

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Indoorcyclingzaal
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang

Over · Basic-Fit

Aan de Beneluxweg 5 in Oosterhout, Nederland, staat Basic-Fit geregistreerd als sportschool. De locatie voert het merk Basic-Fit. De functie als sportschool geeft dit adres in Oosterhout, Nederland, een duidelijke focus op fitnesstraining.

Hoe Basic-Fit zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone24%

    24% van de sportscholen in Oosterhout

  • Groepsleszaal29%

    29% van de sportscholen in Oosterhout

  • Indoorcyclingzaal18%

    18% van de sportscholen in Oosterhout

  • Kleedkamers41%

    41% van de sportscholen in Oosterhout

  • Douches24%

    24% van de sportscholen in Oosterhout

  • Kluisjes24%

    24% van de sportscholen in Oosterhout

Meer in Nederland

Andere sportscholen en fitnesscentra in Nederland

Bekijk andere plekken om te sporten in Nederland, geen aanbevelingen.

Na het bekijken van Basic-Fit in Oosterhout, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra in heel Nederland. Deze lijst toont alternatieve locaties in het land.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.