CrossFit Capelle

CrossFit Capelle aan den IJssel

CrossFit Capelle aan den IJssel biedt professionele coaching en een ondersteunende gemeenschap voor individuen die hun conditie willen verbeteren, willen afvallen en fysieke activiteit willen verhogen door middel van gevarieerde trainingsprogramma's.

Over

CrossFit

CrossFit Capelle aan den IJssel biedt professionele begeleiding en een ondersteunende community aan mensen die hun conditie willen verbeteren, gewicht willen verliezen en meer willen bewegen via gevarieerde trainingsprogramma’s.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij CrossFit

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Power racks
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Cardioapparaten
  • Roeimachines

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Wedstrijdsporters

Over · CrossFit

CrossFit Capelle aan den IJssel biedt een gestructureerde fitnessomgeving met professionele begeleiding voor alle niveaus. Het doel is drukbezette mensen te helpen zich fitter te voelen, gewicht te verliezen en meer te bewegen. De faciliteit biedt verschillende programma’s, waaronder groepslessen, personal training in kleine groepen en individuele personal training, allemaal onder begeleiding van ervaren coaches. Er wordt sterk ingezet op het opbouwen van een motiverende en ondersteunende community, zodat leden hun fitnessdoelen effectief kunnen bereiken.

Hoe CrossFit zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone80%

    80% van de sportscholen in Capelle aan den IJssel

  • Kluisjes70%

    70% van de sportscholen in Capelle aan den IJssel

  • Parkeergelegenheid80%

    80% van de sportscholen in Capelle aan den IJssel

  • Lidmaatschap100%

    100% van de sportscholen in Capelle aan den IJssel

  • Betalen per bezoek45%

    45% van de sportscholen in Capelle aan den IJssel

  • Proefbezoek64%

    64% van de sportscholen in Capelle aan den IJssel

Andere plekken

Andere sportscholen en fitnesscentra in Nederland

Bekijk andere sportscholen en fitnesscentra in Nederland.

Na het bekijken van CrossFit Capelle aan den IJssel, ontdek andere plekken om te sporten in heel Nederland. Het land biedt een breed scala aan fitnessopties buiten dit specifieke sportcentrum.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.