CrossFit Meierijstad

CrossFit Meierijstad in Schijndel, Nederland

CrossFit Meierijstad biedt groepstrainingen en gepersonaliseerde programma's die zijn ontworpen voor individuen van alle fitnessniveaus. Deze sportschool in Schijndel biedt deskundige begeleiding voor zowel beginners als gevorderde sporters.

Over

CrossFit Meierijstad

CrossFit Meierijstad in Schijndel biedt groepstrainingen en persoonlijke programma’s die geschikt zijn voor alle fitnessniveaus, van beginners tot gevorderde sporters.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij CrossFit Meierijstad

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Power racks
  • Olympisch gewichthefmateriaal
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Cardioapparaten
  • Indoorfietsen
  • Roeimachines

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Vrouwen · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Over · CrossFit Meierijstad

CrossFit Meierijstad biedt een gastvrije omgeving waarin mensen onder deskundige begeleiding kunnen bewegen. De locatie is gespecialiseerd in groepstrainingen en biedt gevarieerde, uitdagende workouts die geschikt zijn voor iedereen, ongeacht het huidige fitnessniveau of de ervaring. Voor wie een meer persoonlijke aanpak zoekt, zijn er persoonlijke trainingsprogramma’s en individuele coaching beschikbaar om leden te helpen hun specifieke fitnessdoelen te behalen. Daarnaast wordt er voor nieuwe leden elke vijf weken een introductiecursus CrossFit van 5 weken aangeboden.

Hoe CrossFit Meierijstad zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone33%

    33% van de sportscholen in Schijndel

  • Lidmaatschap94%

    94% van de sportscholen in Schijndel

  • Betalen per bezoek29%

    29% van de sportscholen in Schijndel

  • Proefbezoek76%

    76% van de sportscholen in Schijndel

  • Lesreservering82%

    82% van de sportscholen in Schijndel

  • Groepslessen94%

    94% van de sportscholen in Schijndel

Andere plekken

Andere sportscholen en fitnesscentra in Nederland

Bekijk andere plekken om te sporten in Nederland

Na het bekijken van CrossFit Meierijstad, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die beschikbaar zijn in Nederland. Dit zijn andere opties in het land, geen aanbevelingen.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.