Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan

Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan in Leiden

Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan is een sportschool in Leiden, Nederland, die fitness, cardio en krachttraining aanbiedt. De focus ligt op persoonlijke aandacht en coaching om leden te helpen hun sportdoelen te bereiken in een comfortabele omgeving.

Over

Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan

Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan is een sportschool in Leiden met fitness-, cardio- en krachttraining, persoonlijke aandacht en coaching.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Olympisch gewichthefmateriaal
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden

Meer dan trainen

  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan

Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan in Leiden biedt mensen ruimte om hun conditie en kracht te verbeteren. De sportschool richt zich op persoonlijke aandacht om leden te helpen hun sportieve doelen te bereiken. Er zijn mogelijkheden voor fitness-, cardio- en krachttraining, evenals persoonlijke coaching voor wie begeleiding zoekt. De locatie wil een comfortabele omgeving creëren zonder leden strikte verplichtingen op te leggen.

Hoe Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sauna38%

    38% van de sportscholen in Leiden

  • Kleedkamers69%

    69% van de sportscholen in Leiden

  • Douches63%

    63% van de sportscholen in Leiden

  • Kluisjes69%

    69% van de sportscholen in Leiden

  • Lidmaatschap94%

    94% van de sportscholen in Leiden

  • Betalen per bezoek56%

    56% van de sportscholen in Leiden

Andere locaties

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Nederland

Bekijk andere sportlocaties in Nederland

Na een bezoek aan Fitnesscentrum L.K.V. de Spartaan kunt u andere sportscholen en fitnesscentra in heel Nederland verkennen.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.