Delta Sportcentrum

Delta Sportcentrum Spijkenisse

Delta Sportcentrum Spijkenisse is een sportschool gevestigd aan Industriestraat 4 in Spijkenisse, Nederland. Deze locatie biedt een ruimte voor fitnesstraining.

Over

Delta Sportcentrum Spijkenisse

Delta Sportcentrum Spijkenisse biedt aan de Industriestraat 4 in Spijkenisse, Nederland, een sportschoolomgeving.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Delta Sportcentrum Spijkenisse

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Zwemmen
  • Aquafitness
  • Yoga
  • Boksen

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Schijfbeladen krachtapparaten
  • Power racks
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen
  • Roeimachines
  • Crosstrainers

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Indoorcyclingzaal
  • Zwembad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Kleedkamers
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Gehandicaptenparkeerplaats

Over · Delta Sportcentrum Spijkenisse

Aan de Industriestraat 4 in Spijkenisse, Nederland, is Delta Sportcentrum Spijkenisse geclassificeerd als sportschool. De locatie richt zich op fitnessactiviteiten.

Hoe Delta Sportcentrum Spijkenisse zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone35%

    35% van de sportscholen in Spijkenisse

  • Groepsleszaal59%

    59% van de sportscholen in Spijkenisse

  • Indoorcyclingzaal18%

    18% van de sportscholen in Spijkenisse

  • Zwembad12%

    12% van de sportscholen in Spijkenisse

  • Sauna18%

    18% van de sportscholen in Spijkenisse

  • Stoombad6%

    6% van de sportscholen in Spijkenisse

Andere locaties

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Nederland

Bekijk andere sportlocaties in hetzelfde land.

Na een bezoek aan Delta Sportcentrum Spijkenisse, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die beschikbaar zijn in heel Nederland.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.