Denksportcentrum Groningen

Denksportcentrum Groningen in Groningen, Netherlands

Denksportcentrum Groningen is a mind-sports centre, with its address at Resedastraat in Groningen. The profile gathers the address and whatever details are available. The listing is meant for finding the place and checking its basic facts rather than describing everything it offers. Information is limited to the listing.

Over

Denksportcentrum Groningen

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Denksportcentrum Groningen

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Vechtsporten
  • Boksen

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters

Hoe Denksportcentrum Groningen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Lidmaatschap69%

    69% van de sportscholen in Groningen

  • Proefbezoek53%

    53% van de sportscholen in Groningen

  • Lesreservering75%

    75% van de sportscholen in Groningen

  • Groepslessen90%

    90% van de sportscholen in Groningen

  • Personal training47%

    47% van de sportscholen in Groningen

De rest van Nederland

Naast Denksportcentrum Groningen – meer van Nederland om te bekijken

De bredere lijst van plekken in Nederland – ongerangschikt

De lijst met plekken voor Nederland is de volgende stap na Denksportcentrum Groningen, met andere plekken om te sporten naast elkaar vermeld en zonder aanbevelingen.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.