Het Wiel: zwembad, Geldermalsen, Nederland
Het Wiel is een zwemfaciliteit aan Van Hogendorpstraat 17 in Geldermalsen. Het wordt geïdentificeerd als een zwemlocatie. De geassocieerde organisatie is Laco. Het profiel verzamelt het adres en alle beschikbare details. Als je locaties in de omgeving vergelijkt, geven het adres en het type je een eerste basis om dit te doen. Alleen vermelde informatie wordt getoond.
Over
Het Wiel
Het Wiel is een zwemfaciliteit aan Van Hogendorpstraat 17 in Geldermalsen.
- Plekken om te sporten
- Zwembad
Training en voorzieningen bij Het Wiel
Activiteiten
Train op jouw manier
- Zwemmen
- Aquafitness
Meer dan trainen
- Zwembad
- Sauna
- Stoombad
- Parkeergelegenheid
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Dagpas
- Betalen per bezoek
- Proefbezoek
- Lesreservering
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Wedstrijdsporters · Revalidatie
Toegang en toegankelijkheid
- Zwembadlift
Over · Het Wiel
Het Wiel is een zwemfaciliteit gelegen aan Van Hogendorpstraat 17 in Geldermalsen. Het wordt geïdentificeerd als een zwemlocatie. De geassocieerde organisatie is Laco.
organisaties
- LacoExploitantPrimair
Hoe Het Wiel zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Zwembad10%
10% van de sportscholen in Geldermalsen
- Sauna20%
20% van de sportscholen in Geldermalsen
- Stoombad10%
10% van de sportscholen in Geldermalsen
- Parkeergelegenheid30%
30% van de sportscholen in Geldermalsen
- Lidmaatschap78%
78% van de sportscholen in Geldermalsen
- Dagpas22%
22% van de sportscholen in Geldermalsen
