Het Wiel

Het Wiel: zwembad, Geldermalsen, Nederland

Het Wiel is een zwemfaciliteit aan Van Hogendorpstraat 17 in Geldermalsen. Het wordt geïdentificeerd als een zwemlocatie. De geassocieerde organisatie is Laco. Het profiel verzamelt het adres en alle beschikbare details. Als je locaties in de omgeving vergelijkt, geven het adres en het type je een eerste basis om dit te doen. Alleen vermelde informatie wordt getoond.

Over

Het Wiel

Het Wiel is een zwemfaciliteit aan Van Hogendorpstraat 17 in Geldermalsen.

Plekken om te sporten
Zwembad

Training en voorzieningen bij Het Wiel

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen
  • Aquafitness

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Zwembadlift

Over · Het Wiel

Het Wiel is een zwemfaciliteit gelegen aan Van Hogendorpstraat 17 in Geldermalsen. Het wordt geïdentificeerd als een zwemlocatie. De geassocieerde organisatie is Laco.

organisaties

  • LacoExploitantPrimair

Hoe Het Wiel zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad10%

    10% van de sportscholen in Geldermalsen

  • Sauna20%

    20% van de sportscholen in Geldermalsen

  • Stoombad10%

    10% van de sportscholen in Geldermalsen

  • Parkeergelegenheid30%

    30% van de sportscholen in Geldermalsen

  • Lidmaatschap78%

    78% van de sportscholen in Geldermalsen

  • Dagpas22%

    22% van de sportscholen in Geldermalsen

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.