Kinderyoga Utrecht

Kinderyoga Utrecht: Yogastudio in Utrecht, Nederland

Kinderyoga Utrecht biedt een veilige en speelse omgeving voor kinderen om yoga te ontdekken in het stadscentrum. Lessen zijn opgebouwd rond traditionele yogahoudingen, aangepast met fantasierijke verhalen en thema's die aansluiten bij de belevingswereld van kinderen.

Over

Kinderyoga Utrecht

Kinderyoga Utrecht biedt speelse en ontspannende yogalessen voor kinderen in hartje Utrecht, waarbij traditionele yoga wordt aangepast met verhalen en spelletjes.

Plekken om te sporten
Yogastudio

Training en voorzieningen bij Kinderyoga Utrecht

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Groepsfitness
  • Yoga

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Beginners · Kinderen · Gezinnen · Vrouwen

Over · Kinderyoga Utrecht

Kinderyoga Utrecht biedt in het centrum van de stad een veilige en speelse omgeving waarin kinderen yoga kunnen ontdekken. De lessen zijn gebaseerd op traditionele yogahoudingen, aangepast met fantasierijke verhalen en thema’s die aansluiten bij de belevingswereld van kinderen. De sessies omvatten ademhaling, beweging, spelletjes, meditatie, samenwerking, muziek en zintuiglijke oefeningen. Alles is erop gericht kinderen te helpen ontspannen, contact te maken met zichzelf en anderen, en zelfacceptatie te bevorderen terwijl ze plezier hebben.

Hoe Kinderyoga Utrecht zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal34%

    34% van de sportscholen in Utrecht

  • Betalen per bezoek53%

    53% van de sportscholen in Utrecht

  • Proefbezoek60%

    60% van de sportscholen in Utrecht

  • Lesreservering86%

    86% van de sportscholen in Utrecht

  • Groepslessen97%

    97% van de sportscholen in Utrecht

  • Introductiesessie50%

    50% van de sportscholen in Utrecht

Meer in Nederland

Andere yogastudio's en sportfaciliteiten in Nederland

Bekijk andere plekken om te sporten in hetzelfde land.

Na het bekijken van Kinderyoga Utrecht kunt u andere yogastudio's en fitnesscentra in heel Nederland verkennen.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.