MP Gym

MP Gym in Drachten, Nederland

MP Gym is een sportschool gevestigd aan de Martin Luther Kingsingel in Drachten, Nederland, en biedt een speciale ruimte voor fitnesstraining.

Over

MP Gym

MP Gym is een sportschool aan de Martin Luther Kingsingel in Drachten, Nederland.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij MP Gym

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Vechtsporten
  • Boksen

Apparatuur

Alles voor je training

  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Roeimachines
  • Boksmateriaal

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Revalidatie

Over · MP Gym

MP Gym biedt een sportschool aan de Martin Luther Kingsingel in Drachten, Nederland. De locatie is gericht op fitnesstraining.

Hoe MP Gym zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone22%

    22% van de sportscholen in Drachten

  • Groepsleszaal39%

    39% van de sportscholen in Drachten

  • Lidmaatschap78%

    78% van de sportscholen in Drachten

  • Betalen per bezoek56%

    56% van de sportscholen in Drachten

  • Proefbezoek44%

    44% van de sportscholen in Drachten

  • Groepslessen94%

    94% van de sportscholen in Drachten

Andere locaties

Andere sportscholen en fitnesscentra in Nederland

Bekijk meer plekken om te sporten in Nederland.

Na je bezoek aan MP Gym kun je andere sportscholen en fitnesscentra in heel Nederland vinden. Ontdek meer opties die in het hele land beschikbaar zijn.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.