Mylife Wageningen

Fitnesscentrum Mylife Wageningen in Wageningen, Nederland

Mylife Wageningen is een uitgebreid fitnesscentrum in Wageningen, Nederland, dat meer dan 90 wekelijkse groepslessen, personal training, fysiotherapie en wellnessfaciliteiten, waaronder een sauna, biedt. Ze richten zich op het bevorderen van gezondheid en welzijn door een gepersonaliseerde aanpak.

Over

Mylife Wageningen

Sport & Gezondheid de Plataan in Wageningen is een uitgebreid fitnesscentrum met diverse groepslessen, personal training en gespecialiseerde therapieën, naast wellnessfaciliteiten.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Mylife Wageningen

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen
  • Crosstrainers

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Indoorcyclingzaal
  • Sauna
  • Stoombad
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie
  • Kinderopvang
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang

Over · Mylife Wageningen

Sport & Gezondheid de Plataan is een fitnesscentrum in Wageningen dat zich richt op het bevorderen van gezondheid en welzijn met uiteenlopende activiteiten. De locatie biedt wekelijks meer dan 90 groepslessen, personal training en gespecialiseerde programma’s zoals de Milon Cirkel, die cardio- en krachttraining combineert voor efficiënte resultaten. Naast fitness zijn er fysiotherapie, manuele therapie en wellnessfaciliteiten, waaronder een sauna, om leden te helpen ontspannen en herstellen. Het centrum biedt ook kinderopvang en bedrijfsfitness, met een persoonlijke aanpak om mensen te helpen hun gezondheidsdoelen te bereiken.

Hoe Mylife Wageningen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone40%

    40% van de sportscholen in Wageningen

  • Groepsleszaal80%

    80% van de sportscholen in Wageningen

  • Indoorcyclingzaal40%

    40% van de sportscholen in Wageningen

  • Sauna40%

    40% van de sportscholen in Wageningen

  • Stoombad20%

    20% van de sportscholen in Wageningen

  • Parkeergelegenheid60%

    60% van de sportscholen in Wageningen

Andere locaties

Andere sportscholen en fitnesscentra in Nederland

Bekijk andere plekken om te sporten in Nederland.

Na uw bezoek aan Mylife Wageningen kunt u andere sportscholen en fitnesscentra in heel Nederland verkennen. Bekijk de volledige lijst met beschikbare locaties in het land.

  • Nederland
Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.