PadelMM

PadelMM – Padel Centre in Emmen

PadelMM is a padel-centre and sports facility on Van Schaikweg in Emmen with a joined capitalized suffix. You will find it under padel centres and sports centres. Use the profile to check the location before making any plans. The profile brings the address and the available details together in one place, which makes comparing venues easier. Ask the venue about anything not shown.

Training en voorzieningen bij PadelMM

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Wedstrijdsporters

Hoe PadelMM zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan67%

    67% van de sportscholen in Emmen

  • Kleedkamers42%

    42% van de sportscholen in Emmen

  • Betalen per bezoek45%

    45% van de sportscholen in Emmen

  • Lesreservering86%

    86% van de sportscholen in Emmen

  • Groepslessen100%

    100% van de sportscholen in Emmen

  • Materiaalverhuur15%

    15% van de sportscholen in Emmen

Nederland: meer plekken

Meer plekken in Nederland om te bekijken na PadelMM

Zonder rangschikking – andere plekken in Nederland, naast dit padelcentrum in Emmen

Om meer van Nederland te zien dan PadelMM, bundelt de lijst met plekken de andere sportscholen en plekken om te sporten, geen enkele boven een andere.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.