Plaza Padel

Padelcentrum Plaza Padel in Laren

Deze Plaza Padel-locatie is een padelcentrum en sportfaciliteit op Schapendrift in Laren. Je kunt de locatie vinden aan Schapendrift 68, 1251 XH Laren. Er wordt niets getoond dat verder gaat dan de vermelde gegevens, dus controleer de details met de locatie. Openingstijden, kosten en diensten staan hier niet vermeld, dus het is de moeite waard om de locatie daar rechtstreeks naar te vragen. Controleer de locatie voor iets specifieks.

Laren

Plaza Padel

Deze Plaza Padel-locatie is een padelcentrum en sportfaciliteit op Schapendrift in Laren.

Plekken om te sporten
PadelcentrumSportcentrum

Training en voorzieningen bij Plaza Padel

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Wedstrijdsporters

Over · Plaza Padel

Plaza Padel is een padel- en sportcentrum aan Schapendrift 68 in Laren. De geassocieerde Plaza Padel-organisatie deelt de naam van de locatie en het adres levert de identiteit van het lokale filiaal op.

organisaties

  • Plaza PadelExploitantPrimair

Hoe Plaza Padel zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan50%

    50% van de sportscholen in Laren

  • Betalen per bezoek86%

    86% van de sportscholen in Laren

  • Lesreservering100%

    100% van de sportscholen in Laren

  • Groepslessen100%

    100% van de sportscholen in Laren

  • Introductiesessie50%

    50% van de sportscholen in Laren

  • Materiaalverhuur33%

    33% van de sportscholen in Laren

Meer in Nederland

Sportscholen, zwembaden en zalen in heel Nederland

Meer plaatsen in Nederland, elk op hun eigen profiel

Naast Laren heeft het land veel meer plaatsen om te openen, niet gerangschikt en elk met zijn eigen profiel.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.