Pure Power Gym

Pure Power Gym in Meppel, Nederland

Pure Power Gym is een toegewijde fitnessfaciliteit gevestigd aan Industrieweg 11 in Meppel, Nederland. Ontdek de specifieke locatie en rol in het lokale fitnesslandschap.

Over

Pure Power Gym

Pure Power Gym is een sportschool aan de Industrieweg 11 in Meppel, Nederland.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Pure Power Gym

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Olympisch gewichthefmateriaal
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Indoorfietsen

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Indoorcyclingzaal
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang

Over · Pure Power Gym

Pure Power Gym biedt een sportschoolomgeving aan de Industrieweg 11 in Meppel, Nederland. De functie van deze locatie is gericht op fitnesstraining.

Hoe Pure Power Gym zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone63%

    63% van de sportscholen in Meppel

  • Groepsleszaal75%

    75% van de sportscholen in Meppel

  • Indoorcyclingzaal38%

    38% van de sportscholen in Meppel

  • Kleedkamers38%

    38% van de sportscholen in Meppel

  • Douches50%

    50% van de sportscholen in Meppel

  • Kluisjes50%

    50% van de sportscholen in Meppel

Meer in Nederland

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Nederland

Bekijk andere plekken om te sporten in Nederland

Na het bekijken van Pure Power Gym, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die beschikbaar zijn in heel Nederland. Bekijk alle beschikbare sportlocaties in het land.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.