SportCity

SportCity in Hendrik-Ido-Ambacht, Nederland

SportCity in Hendrik-Ido-Ambacht biedt een moderne fitnesservaring met cardio- en krachtapparatuur, speciale trainingszones en een verscheidenheid aan live groepslessen. Toegang tot kleedkamers, douches en Wi-Fi tijdens uw bezoek.

Hendrik-Ido-Ambacht

SportCity

SportCity Hendrik-Ido-Ambacht is een sportschool met diverse fitnessmogelijkheden, waaronder cardio, krachttraining en live groepslessen, allemaal toegankelijk met één lidmaatschap.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij SportCity

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Krachtapparaten
  • Schijfbeladen krachtapparaten
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Traploopmachines

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Revalidatie

Over · SportCity

SportCity Hendrik-Ido-Ambacht biedt een gastvrije omgeving om te sporten, uitgerust met moderne Technogym-apparatuur voor cardio- en krachttraining. Leden kunnen gebruikmaken van een speciale stretchzone en een functionele trainingsruimte. De club organiseert uiteenlopende live groepslessen, zoals yoga en BodyPump, die bij alle lidmaatschappen zijn inbegrepen. Tot de overige voorzieningen behoren kleedkamers met douches en kluisjes, evenals wifi. De locatie biedt ook fitnessbegeleiding en personal training.

Hoe SportCity zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone33%

    33% van de sportscholen in Hendrik-Ido-Ambacht

  • Groepsleszaal33%

    33% van de sportscholen in Hendrik-Ido-Ambacht

  • Kleedkamers33%

    33% van de sportscholen in Hendrik-Ido-Ambacht

  • Douches17%

    17% van de sportscholen in Hendrik-Ido-Ambacht

  • Kluisjes50%

    50% van de sportscholen in Hendrik-Ido-Ambacht

  • Parkeergelegenheid50%

    50% van de sportscholen in Hendrik-Ido-Ambacht

Andere locaties

Andere sportscholen en fitnesscentra in Nederland

Bekijk andere plekken om te sporten in Nederland.

Na het bekijken van SportCity in Hendrik-Ido-Ambacht, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die beschikbaar zijn in heel Nederland.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.