TV de Bijenkorf

Sportcentrum TV de Bijenkorf in Koog aan de Zaan

TV de Bijenkorf is een tennisclub aan Boschjesstraat in Koog aan de Zaan. De vermelding omvat het als sportcentrum en tenniscentrum. Er wordt niets getoond dat verder gaat dan de vermelde gegevens, dus controleer de details met de locatie. Praktische details zijn het gemakkelijkst te bevestigen met de locatie zelf voordat je er plannen omheen maakt. Alleen vermelde informatie wordt getoond.

Over

TV de Bijenkorf

TV de Bijenkorf is een tennisclub aan Boschjesstraat in Koog aan de Zaan.

Plekken om te sporten
SportcentrumTenniscentrum

Training en voorzieningen bij TV de Bijenkorf

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Buiten

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen

Over · TV de Bijenkorf

TV de Bijenkorf is een tennisgerichte sportlocatie aan Boschjesstraat in Koog aan de Zaan. De clubnaam en de classificatie van het tenniscentrum identificeren een speciale lokale omgeving voor tennis.

Hoe TV de Bijenkorf zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan67%

    67% van de sportscholen in Koog aan de Zaan

  • Lidmaatschap71%

    71% van de sportscholen in Koog aan de Zaan

  • Lesreservering100%

    100% van de sportscholen in Koog aan de Zaan

  • Groepslessen100%

    100% van de sportscholen in Koog aan de Zaan

  • Personal training71%

    71% van de sportscholen in Koog aan de Zaan

Meer in Nederland

Meer dan TV de Bijenkorf: plaatsen in heel Nederland

Een volledigere blik op Nederland, niet gerangschikt

De rest van Nederland staat op de lijst, met een profiel voor elke plaats. Kies een plaats uit de lijst en lees het profiel voor de details.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.