Yoga Center Karuna

Yoga Center Karuna in Leidschendam

Yoga Center Karuna in Leidschendam biedt een breed scala aan yogastijlen in kleine, professioneel begeleide lessen. De studio biedt opties voor deelname in de studio, buiten en online, naast workshops en therapeutische behandelingen.

Over

Yoga Center Karuna

Yoga Center Karuna in Leidschendam biedt een grote verscheidenheid aan yogastijlen in kleinschalige lessen onder professionele begeleiding, met mogelijkheden om in de studio, buiten of online deel te nemen.

Plekken om te sporten
Yogastudio

Training en voorzieningen bij Yoga Center Karuna

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal
  • Kleedkamers
  • Douches

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie
  • Fysiotherapie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Vrouwen · Revalidatie

Over · Yoga Center Karuna

Yoga Center Karuna in Leidschendam biedt een divers aanbod aan yogastijlen voor alle niveaus, gegeven in warme studio’s door ervaren docenten. De lessen zijn kleinschalig, met maximaal 11 deelnemers, zodat er persoonlijke aandacht is. Naast reguliere yogalessen organiseert het centrum ook workshops en yogaweekenden en biedt het verschillende therapeutische behandelingen aan. Vanaf september 2025 wordt Reformer Pilates geïntroduceerd en zijn er gespecialiseerde yogalessen voor zwangeren beschikbaar.

Hoe Yoga Center Karuna zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal56%

    56% van de sportscholen in Leidschendam

  • Kleedkamers44%

    44% van de sportscholen in Leidschendam

  • Douches56%

    56% van de sportscholen in Leidschendam

  • Lidmaatschap78%

    78% van de sportscholen in Leidschendam

  • Betalen per bezoek44%

    44% van de sportscholen in Leidschendam

  • Proefbezoek89%

    89% van de sportscholen in Leidschendam

Andere locaties

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Nederland

Bekijk andere sportfaciliteiten die beschikbaar zijn in Nederland

Na het bekijken van Yoga Center Karuna, ontdek andere sportscholen en sportlocaties in heel Nederland. Vind verschillende soorten plekken om te sporten in steden en dorpen door het hele land.

Sportscholen in NederlandVerfijn je zoekopdracht in NederlandKies een stad of een specifiek soort sportlocatie, zoals een sportschool, studio, zwembad of sportcentrum, om je zoekopdracht te richten op locaties die bij je plannen passen.