Zwembad Sokndal

Zwembad Sokndal in Hauge, Noorwegen

Zwembad Sokndal is het lokale overdekte zwembad van Hauge en biedt een beschutte zwemomgeving voor lessen, lichaamsbeweging en georganiseerde wateractiviteiten. Het centrum ondersteunt de gemeenschap van Sokndal met een speciale ruimte voor zwemmen en aquatische fitness. School-, club- en openbare sessies kunnen het programma delen, wat betekent dat de beschikbaarheid van banen en toegang gedurende de week kan veranderen.

Over

Zwembad Sokndal

Zwembad Sokndal is het lokale overdekte zwembad van Hauge voor zwemlessen, beweging en georganiseerde wateractiviteiten.

Plekken om te sporten
SportcentrumZwembad

Training en voorzieningen bij Zwembad Sokndal

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen
  • Aquafitness

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Kleedkamers
  • Douches

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Over · Zwembad Sokndal

Het zwembad biedt de gemeenschap van Sokndal een beschutte zwemomgeving in plaats van zwemmen in de openlucht. School-, club- en openbare zwemuren kunnen deel uitmaken van hetzelfde programma, waardoor de beschikbaarheid van banen en de toegang gedurende de week kunnen variëren.

Hoe Zwembad Sokndal zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad17%

    17% van de sportscholen in Noorwegen

  • Kleedkamers48%

    48% van de sportscholen in Noorwegen

  • Douches21%

    21% van de sportscholen in Noorwegen

  • Betalen per bezoek33%

    33% van de sportscholen in Noorwegen

  • Lesreservering85%

    85% van de sportscholen in Noorwegen

  • Vrij toegankelijke sessies37%

    37% van de sportscholen in Noorwegen

Andere locaties in Noorwegen

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Noorwegen

Bekijk andere plekken om te sporten in Noorwegen

Na het bekijken van Zwembad Sokndal, ontdek andere sportscholen en sportfaciliteiten die beschikbaar zijn in heel Noorwegen. Deze lijst biedt alternatieven binnen het land.

Sportscholen in NoorwegenVerfijn je zoekopdracht in NoorwegenKies een afzonderlijke locatie of ga verder per stad of categorie om de Noorse sportscholen en sportlocaties te vinden die bij je zoekopdracht passen.