Trygg/Lade-hallen

Trygg/Lade-hallen in Trondheim, Noorwegen

Trygg/Lade-hallen is een moderne, flexibele indoor sporthal in Trondheim, Noorwegen, die dient als het hele jaar door basis voor de georganiseerde trainingen en lokale activiteiten van Sportsklubben Trygg Lade. Deze multifunctionele accommodatie ondersteunt clubteams en jeugdprogramma's, waarbij de toegang wordt bepaald door het evenementenschema van Trygg/Lade. Ontdek de details van dit op de gemeenschap gerichte sportcentrum.

Over

Trygg/Lade-hallen

Trygg/Lade-hallen is de moderne multisportaccommodatie van Sportsklubben Trygg Lade en biedt ruimte aan trainingen van de club en lokale activiteiten in Trondheim.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Trygg/Lade-hallen

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Cardioapparaten

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers
  • Douches

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Trygg/Lade-hallen

De veelzijdige indoorhal biedt de club het hele jaar door een basis voor verschillende sporten en georganiseerde activiteiten. Doordat de hal eigendom is van de club, draait het wekelijkse programma om teams, jeugdactiviteiten en reserveringen, en niet om vrij toegankelijke commerciële fitness. De toegang tot evenementen volgt de planning van Trygg/Lade.

organisaties

  • Sportsklubben Trygg LadeEigenaarPrimair

Hoe Trygg/Lade-hallen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal69%

    69% van de sportscholen in Trondheim

  • Sportveld of -baan63%

    63% van de sportscholen in Trondheim

  • Kleedkamers54%

    54% van de sportscholen in Trondheim

  • Douches26%

    26% van de sportscholen in Trondheim

  • Lidmaatschap76%

    76% van de sportscholen in Trondheim

  • Lesreservering93%

    93% van de sportscholen in Trondheim

Andere locaties in Noorwegen

Andere sportcentra in Noorwegen

Meer plekken om te sporten in hetzelfde land

Bekijk andere sportcentra en faciliteiten die beschikbaar zijn in heel Noorwegen. Deze lijst bevat Trygg/Lade-hallen niet.

Sportscholen in NoorwegenVerfijn je zoekopdracht in NoorwegenKies een afzonderlijke locatie of ga verder per stad of categorie om de Noorse sportscholen en sportlocaties te vinden die bij je zoekopdracht passen.