Aeroklub Ziemi Zamojskiej

Aeroklub Ziemi Zamojskiej – Płoskie

Een luchtvaart- en luchtsportclub op adres 74 in Płoskie. Aeroklub Ziemi Zamojskiej is een sportcentrum op adres 74 in Płoskie. De club is gericht op recreatieve luchtvaart, vliegtraining en georganiseerde luchtsportactiviteiten. Soort locatie: sportcentrum. Het profiel verzamelt het adres en alle beschikbare details. Het profiel brengt het adres en de beschikbare gegevens op één plek samen, waardoor het vergelijken van locaties eenvoudiger wordt. Controleer de locatie voor iets specifieks.

Over

Aeroklub Ziemi Zamojskiej

Een luchtvaart- en luchtsportclub op adres 74 in Płoskie.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Aeroklub Ziemi Zamojskiej

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Aeroklub Ziemi Zamojskiej

Aeroklub Ziemi Zamojskiej is een sportcentrum op adres 74 in Płoskie. De club is gericht op recreatieve luchtvaart, vliegtraining en georganiseerde luchtsportactiviteiten.

Hoe Aeroklub Ziemi Zamojskiej zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Lidmaatschap73%

    73% van de sportscholen in Polen

  • Betalen per bezoek65%

    65% van de sportscholen in Polen

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Polen

  • Groepslessen87%

    87% van de sportscholen in Polen

  • Introductiesessie51%

    51% van de sportscholen in Polen

  • Materiaalverhuur11%

    11% van de sportscholen in Polen

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.