Aeroklub Ziemi Zamojskiej – Płoskie
Een luchtvaart- en luchtsportclub op adres 74 in Płoskie. Aeroklub Ziemi Zamojskiej is een sportcentrum op adres 74 in Płoskie. De club is gericht op recreatieve luchtvaart, vliegtraining en georganiseerde luchtsportactiviteiten. Soort locatie: sportcentrum. Het profiel verzamelt het adres en alle beschikbare details. Het profiel brengt het adres en de beschikbare gegevens op één plek samen, waardoor het vergelijken van locaties eenvoudiger wordt. Controleer de locatie voor iets specifieks.
Over
Aeroklub Ziemi Zamojskiej
Een luchtvaart- en luchtsportclub op adres 74 in Płoskie.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Aeroklub Ziemi Zamojskiej
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Betalen per bezoek
- Lesreservering
- Omgeving
- Buiten
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
- Introductiesessie
- Materiaalverhuur
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Studenten · Wedstrijdsporters
Over · Aeroklub Ziemi Zamojskiej
Aeroklub Ziemi Zamojskiej is een sportcentrum op adres 74 in Płoskie. De club is gericht op recreatieve luchtvaart, vliegtraining en georganiseerde luchtsportactiviteiten.
Hoe Aeroklub Ziemi Zamojskiej zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Lidmaatschap73%
73% van de sportscholen in Polen
- Betalen per bezoek65%
65% van de sportscholen in Polen
- Lesreservering84%
84% van de sportscholen in Polen
- Groepslessen87%
87% van de sportscholen in Polen
- Introductiesessie51%
51% van de sportscholen in Polen
- Materiaalverhuur11%
11% van de sportscholen in Polen
