BASEN MOSIR

Sportschool BASEN MOSIR in Chorzów, Polen

BASEN MOSIR is een sportschool gelegen aan Krakusa in Chorzów, Polen. Deze locatie biedt een ruimte voor fitnesstraining.

Over

BASEN MOSIR

BASEN MOSIR biedt een sportschool op de Krakusa in Chorzów, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij BASEN MOSIR

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Zwemmen
  • Aquafitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Indoorfietsen

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Over · BASEN MOSIR

Aan de Krakusa in Chorzów, Polen, wordt BASEN MOSIR geclassificeerd als sportschool. De locatie richt zich op dit adres op fitnesstraining.

Hoe BASEN MOSIR zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad22%

    22% van de sportscholen in Chorzów

  • Sauna67%

    67% van de sportscholen in Chorzów

  • Stoombad22%

    22% van de sportscholen in Chorzów

  • Kleedkamers78%

    78% van de sportscholen in Chorzów

  • Douches56%

    56% van de sportscholen in Chorzów

  • Kluisjes56%

    56% van de sportscholen in Chorzów

Meer in Polen

Andere sportscholen en fitnesscentra in Polen

Bekijk andere plekken om te sporten in Polen.

Na het bekijken van BASEN MOSIR, verken andere sportscholen en fitnesscentra die beschikbaar zijn in heel Polen. Dit zijn aanvullende opties binnen het land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.