Basen WAT

Basen WAT: Swimming Pool, Warsaw, Poland

A WAT institutional swimming pool on Kartezjusza in Warsaw. The listing covers it as a swimming pool. The details shown are those available for the venue at the moment. The profile brings the address and the available details together in one place, which makes comparing venues easier. The profile keeps the facts together.

Over

Basen WAT

Plekken om te sporten
Zwembad

Training en voorzieningen bij Basen WAT

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Kleedkamers

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters

Hoe Basen WAT zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad6%

    6% van de sportscholen in Warschau

  • Kleedkamers45%

    45% van de sportscholen in Warschau

  • Lidmaatschap85%

    85% van de sportscholen in Warschau

  • Lesreservering90%

    90% van de sportscholen in Warschau

  • Groepslessen86%

    86% van de sportscholen in Warschau

  • Introductiesessie59%

    59% van de sportscholen in Warschau

More in Poland

Other exercise places across Poland

A wider look at Poland, without recommendations

This swimming pool in Warsaw is one of many places listed for Poland. The list opens other profiles, each shown without ranking.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.