Boiska

Boiska: locatieprofiel, Chełmża

Een multi-pitch sport-veld complex aan 3 Maja in Chełmża. Het telt als een sportcentrum in de lijsten. Vergelijk het met andere locaties in de omgeving voordat je beslist waar je naartoe gaat. Alleen informatie die beschikbaar is voor de locatie wordt getoond, dus controleer alles wat belangrijk is met de locatie zelf. Vraag de locatie naar alles wat niet wordt getoond.

Over

Boiska

Een sportveldcomplex met meerdere velden aan 3 Maja in Chełmża.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Boiska

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers

Plan je bezoek

  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters

Over · Boiska

Boiska is een sportfaciliteit aan 3 Maja in Chełmża. De meervoud Poolse naam identificeert een reeks sportterreinen of -velden in plaats van een enkel binnencentrum met merk.

Hoe Boiska zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan21%

    21% van de sportscholen in Polen

  • Kleedkamers51%

    51% van de sportscholen in Polen

  • Vrij toegankelijke sessies32%

    32% van de sportscholen in Polen

  • Introductiesessie51%

    51% van de sportscholen in Polen

Meer in Polen

Elders in Polen

Andere plaatsen in Polen, zonder beoordelingen

Chełmża vermeldt Boiska als een multi-pitch sport-ground complex, samen met een lange lijst van andere plekken in Polen. Chełmża zelf vermeldt ook sportcentra en zwembaden, als je liever eerst lokaal kijkt.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.