Energy Fitness Club Ursus

Energy Fitness Club Ursus in Warschau, Polen

Energy Fitness Club Ursus is een sportschool uitsluitend voor vrouwen in Warschau en biedt een reeks cardio- en krachtapparatuur, groepslessen en wellnessfaciliteiten. Ontdek het aanbod voor een gerichte fitnesservaring.

Over

Energy Fitness Club Ursus

Energy Fitness Club Ursus is een sportschool voor vrouwen in Warschau met diverse cardio- en krachttrainingsapparatuur, groepslessen en wellnessfaciliteiten zoals een sauna en solarium.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Energy Fitness Club Ursus

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Vechtsporten
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen
  • Crosstrainers

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal
  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Vrouwen · Revalidatie

Over · Energy Fitness Club Ursus

Energy Fitness Club Ursus is een speciaal fitnesscentrum voor vrouwen in Warschau. De accommodatie beschikt over 13 cardiotoestellen en 11 krachttrainingsstations voor uiteenlopende work-outs. Leden kunnen ook deelnemen aan groepslessen in een speciale studio. Voor ontspanning en herstel biedt de club een sauna en een solarium.

Hoe Energy Fitness Club Ursus zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal81%

    81% van de sportscholen in Warschau

  • Sauna35%

    35% van de sportscholen in Warschau

  • Kleedkamers45%

    45% van de sportscholen in Warschau

  • Douches36%

    36% van de sportscholen in Warschau

  • Kluisjes41%

    41% van de sportscholen in Warschau

  • Lidmaatschap85%

    85% van de sportscholen in Warschau

Andere locaties in Polen

Andere sportscholen en fitnesscentra in Polen

Bekijk andere plekken om te sporten in Polen, geen aanbevelingen.

Na het bekijken van Energy Fitness Club Ursus, kunt u andere sportscholen en fitnesscentra in heel Polen verkennen. Dit zijn alternatieve locaties binnen het land.

  • Polen
Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.