Orlik 2012

Orlik 2012 (Chojnów)

Een gemeenschapssportfaciliteit van Orlik 2012 aan Jana Kilińskiego in Chojnów. Het telt als een sportcentrum in de lijsten. Gebruik het profiel om de locatie te controleren voordat je plannen maakt. Praktische details zijn het gemakkelijkst te bevestigen met de locatie zelf voordat je er plannen omheen maakt. Bevestig details bij de locatie.

Over

Orlik 2012

Een Orlik 2012 gemeenschapssportfaciliteit aan Jana Kilińskiego in Chojnów.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Orlik 2012

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Orlik 2012

Orlik 2012 is een sportcentrum aan Jana Kilińskiego in Chojnów. De naam plaatst de faciliteit binnen het gevestigde netwerk van gemeenschappelijke sportterreinen van Polen.

Hoe Orlik 2012 zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan21%

    21% van de sportscholen in Polen

  • Vrij toegankelijke sessies32%

    32% van de sportscholen in Polen

  • Groepslessen87%

    87% van de sportscholen in Polen

Meer in Polen

Meer manieren om actief te blijven in Polen

Meer keuzes in Polen, geen gepromoot

Aan Jana Kilińskiego in Chojnów is Orlik 2012 een gemeenschapssportfaciliteit; de rest van Polen staat op de lijst. Begin overal in de lijst; elk profiel werkt op dezelfde manier.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.