FIT STYLE ZONE

FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K. in Bolesławiec, Polen

FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K. is een sportschool gevestigd aan Śluzowa 21 in Bolesławiec, Polen. Deze locatie is ingericht voor fitness en biedt rolstoeltoegang.

Over

FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K.

FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K. is een als sportschool geclassificeerde locatie in Bolesławiec, Polen, aan de Śluzowa 21.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K.

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen
  • Roeimachines
  • Crosstrainers

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Sauna
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang
  • Gehandicaptenparkeerplaats

Over · FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K.

FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K. is gevestigd aan de Śluzowa 21 in Bolesławiec, Polen, en staat geregistreerd als sportschool. De locatie is ingericht voor fitness. Er wordt aangegeven dat de locatie rolstoeltoegankelijk is.

Hoe FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K. zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone40%

    40% van de sportscholen in Polen

  • Groepsleszaal64%

    64% van de sportscholen in Polen

  • Sauna32%

    32% van de sportscholen in Polen

  • Parkeergelegenheid43%

    43% van de sportscholen in Polen

  • Lidmaatschap73%

    73% van de sportscholen in Polen

  • Dagpas10%

    10% van de sportscholen in Polen

Meer in Polen

Andere sportscholen en fitnesscentra in Polen

Bekijk andere plekken om te sporten in hetzelfde land.

Na het bekijken van FIT STYLE ZONE SP. Z O.O. SP. K., ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die beschikbaar zijn in heel Polen.

  • Polen
Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.